Máte otázky?

0948 393 477

[contact-form-7 404 "Not Found"]


© 2019 | Všetky práva vyhradené.
Vytvorila marketingová agentúra UNIQINO

Top

Lokalita

  |  Lokalita

Staňte sa súčasťou našej komunity

Dokonalé bývanie v tichej lokalite
Rekreačné domy | Oáza pokoja

Oáza pokoja vám poskytne pohodlný príbytok počas celého roka. Ponúka osvieženie a zaslúžený relax v krásnom prostredí. Počas leta si môžu vychutnávať slnečné lúče tí, ktorí sú aktívni na suchu i na vode, ale i tí, ktorí hľadajú len svoj kúsok pokoja. Vytvárame miesto, ktoré vám poskytne relax a komfort zároveň. Pripravili sme praktické domy s vysokým štandardom a modernou architektúrou. Každý dom má vlastný vstup do jazera. Za príplatok vieme poskytnúť možnosť vlastného móla. Obyvateľom s obmedzenou schopnosťou pohybu umožňuje bezbariérový prístup.

Rekreačné domy | Oáza pokoja
Rekreačné domy | Oáza pokoja

Uzavretý areál zabezpečí obyvateľom bezpečie a súkromie, a zároveň ponúka parkovanie pre komunitné bývanie s bezproblémovým napojením na diaľnicu. Areál s množstvom zelene bude vytvárať príjemné prostredie na trávenie voľného času a jeho dominancia bude 2,8 hektárová vodná plocha – jazero. Kdekoľvek sa pozriete, jazero máte stále ako na dlani.

Turistika | Oáza pokoja

Súkromná rezidenčná štvrť má ideálne podmienky na bohaté športové príležitosti. Bude poskytovať viacero možností vodných športov, ako napríklad plávanie, paddleboard, kajak a pod. Na svoje si prídu aj korčuliari alebo cyklisti, ktorí majú v okolí k dispozícií rôzne cyklotrasy. Bezpečnosť objektu a okolia nového bývania sú na prvom mieste. Náš uzavretý komplex poskytne bezpečie aj pre vaše deti, ktoré sa môžu korčuľovať a bicyklovať okolo jazera.

Turistika | Oáza pokoja
Aquapark Senec | Oáza pokoja

Nová rezidenčná výstavba pri jazere Boldog sa nachádza 15 min od hlavného mesta Bratislava. V tesnej blízkosti len 3,5 km je centrum Senca s plnou občianskou vybavenosťou. Zábavu pre všetky vekové kategórie môžete zažiť v AQUAPARKU Senec, ktorý je od jazera vzdialený len 5 minút. Zjazd Senec – Blatné sa nachádza 3 minúty od diaľnice. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie na tej najvyššej úrovni.

Občianska vybavenosť

„ Nechajte si oceán. Ja beriem jazero.

Colleen Hoover

Bývanie stvorené pre tých, ktorí chcú svoj kúsok zelene, vody a zároveň mať aj na skok do mesta. Staňte sa už dnes súčasťou našej rodiacej sa komunity a bývajte s nami.

Zaujal vás náš projekt?

Napíšte nám, veľmi radi sa s vami stretneme a predstavíme vám toto úžasné miesto na relax či celoročné bývanie.

Kontaktujte nás

Zobrazenie na mape